SiMyCo

Elite Growth Academy®

SiMyCo

Elite Growth Academy®

Jsme certifikovanou firmou specializující se na rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků. Nabízíme konzultace, analýzy, tréninky, vzdělávací programy, coachingy, audity, řešení business developmentu či mystery shopping. Je pro nás příznačná profesionalita, individuální přístup k zákazníkům a velká míra interaktivity.

VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY NA MÍRU

Stáhnout medailonek PDF

Promo leták školení Elite Growth Academy

Naše motto:

„Rise to the challenge to improve.“

Slovo jednatelky

I když nás pandemie COVID 19 nemile překvapila, musíme se všichni s touto situací vypořádat. Neplýtvejme časem a přestaňte čekat, až to přejde. Doporučuji všem „Pracujte s tím tak, jako by to již nikdy nemělo odejít.“ Naučme se tvořit nové situace, nové bezpečné cesty.

Využijme čas pro vzdělávání. Rozvoj zaměstnanců nemají být pouze vykázaná čísla v účetnictví, nýbrž zhodnocená investice, se kterou můžeme počítat a stavět na ní efektivnější naplňování cílů firmy.

Neexistuje člověk, který by vůbec neměl talent a nebyl by k ničemu vhodný. Každý je nositelem konkrétních talentů a schopností. Některé vlastnosti jsou již vrozené, jiné získáváme ve velmi mladém věku.
Samotný talent však zdaleka nestačí, pokud do jeho rozvoje neinvestujeme dostatek času a energie.

Český systém kvality služeb

Certifikace kvality služeb

Na další 3 roky nám byla udělena certifikace kvality služeb – Hodnotitelským centrem ČSKS je nezávislá auditorská společnost Bureau Veritas Czech Republic.

Proč si vybrat nás

proškolených osob

realizovaných školení a tréninků

odškolených hodin

let praxe lektorů v nabízených oborech

Rádi vám připravíme vzdělávací program na míru.